Skip Navigation Links
کمیته برگزاری
ریاست افتخاری جشنواره
سید احمد معتمدی ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
جونگ هان کیم ریاست فدراسیون جهانی رباتیک فیرا
ریاست جشنواره
محمدرضا رازفر دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
کمیته راهبردی
محمدرضا رازفر مشاور و مدیرکل حوزه ریاست، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
مسعود برومند معاون پژوهشی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
فرشاد برازنده ریاست پژوهشکده فناوری های نو، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
سعید شیری قیداری ریاست پژوهشکده رباتیک، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
رضا صفابخش دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
محمد زارعی نژاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
رسول فشارکی فرد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
سروش صادق نژاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
جکی بالتز نائب رئیس فدارسیون جهانی رباتیک فیرا، دانشگاه منیتوبا کانادا
کویانگ تو عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهاین رباتیک فیرا، دانشگاه علم و صنعت تایوان
ریاست مسابقات جشنواره
رضا صفابخش دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست مسابقات هوش مصنوعی
سعید شیری قیداری دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست مسابقات رباتیک
کمیته علمی و فنی مسابقات جشنواره
احمد نیک آبادی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست کمیته علمی مسابقات هوش مصنوعی
سروش صادق  نژاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست کمیته فنی مسابقات رباتیک
علی ترابی پاریزی دانشگاه صنعتی شریف، دبیر کمیته فنی مسابقات رباتیک
کمیته اجرایی مسابقات جشنواره
حمیدرضا طوسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست کمیته اجرایی جشنواره
محمدمهدی عبادزاده دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست کمیته اجرایی مسابقات هوش مصنوعی
عبدالحمید زاهدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست کمیته اجرایی مسابقات رباتیک
کمیته مالی جشنواره
محمد عبدالحسینی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ریاست کمیته مالی جشنواره
کمیته روابط عمومی و تبلیغات جشنواره
مسعود شکوریان فرد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
کمیته ارتباط با صنعت و امور نمایشگاه ها جشنواره
فردین رزمجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
کمیته امور روابط بین الملل جشنواره
محمدحسن مازار اتابکی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
کمیته پشتیبانی جشنواره
حامد عراقی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
سرپرستان لیگ های مسابقات AUTCUP بخش دانشجویی
کاوه کاویانپور لیگ ربات های سرویس گرا دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
رسول فشارکی فرد لیگ ربات های کارخانه ای دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
سهراب اسدزاده لیگ ربات های مین یاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
مهدی یوسفی آذر لیگ ربات های پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
سپهر رمضانی لیگ ربات های امدادگر زمینی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
نیما صالحی لیگ ربات های امدادگر هوایی دانشگاه علم وصنعت ایران
سرپرستان لیگ های مسابقات FIRACup
سروش صادق نژاد لیگ ربات های HuroCup  دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
جکی بالتز لیگ ربات های HuroCup دانشگاه منیتوبا کانادا
محمدمهدی نبی لیگ ربات های  AndroSot دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
آرمان کاویان لیگ ربات های MiroSot دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
آرمان کاویان لیگ ربات های SimuroSot دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
مهران احمدی لیگ ربات های RoboSot دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
سرپرستان لیگ های مسابقات AUTCUP بخش دانش آموزی
علی ترابی پاریزی لیگ مسیریاب ویژه دانشگاه صنعتی شریف
علی ترابی پاریزی لیگ ربات های ترابری دانشگاه صنعتی شریف
سروش صادق نژاد لیگ ربات های انسان نمای دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
سروش صادق نژاد لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
محمد اکبرزاده لیگ ربات های خلاقیت دانشگاه شهید بهشتی تهران

 


حامیان
     

 


حامیان