Skip Navigation Links
آخربن اخبار

قابل توجه شرکت کنندگان محترم لیگ ربات های چرخ دار (دانشجویی):

1- عرض مسیر ها از 50 سانتی متر به 60 سانتی متر افزایش یافته است.

2- بازگشت به نقطه ی شروع پس از انجام عملیات جوشکاری، باید توسط مسیر های مشخص شده صورت گیرد؛ در واقع ربات نمی تواند با ذخیره ی مسیر رفت و طی معکوس مسیر رفت، به نقطه ی ابتدایی باز گردد. لازم به ذکر است که همواره اولویت در پیمودن مسیرها (به طور مثال در چهار راه ها و ...) با علائمی است که در مسیر نصب شده اند. (طبق QR کد هایی که در قوانین درج شده اند.)

3- ابعاد QRکد ها به 20 سانتی متر در 20 سانتی تغییر پیدا نموده است.

به اطلاع کلیه‌ی شرکت‌کنندگان لیگ ماموریت غیر ممکن می رساند، از آنجا که در این لیگ، روبات از پیش ساخته شده وجود نخواهد داشت بنابراین عملا روز آماده‌سازی یا Setup Day معنای خاصی ندارد. در نتیجه، مسابقات این لیگ از روز اول آماده‌سازی، مصادف با جمعه مورخ 11 اسفندماه 1396 و از ساعت 9 صبح آغاز خواهد شد. لذا ضروری است تمامی شرکت کنندگان لیگ ماموریت غیر ممکن در روز جمعه و راس ساعت 8:30 صبح در محل مسابقات حضور داشته باشند. بنابراین لازم است عزیزانی که در تهران سکونت ندارند برای تهیه‌ی بلیط و برنامه‌ریزی سفر به تهران حتما این موضوع را مد نظر داشته باشند.

📌 تيم هاي شركت كننده در ليگ المپيك ربات هاي انسان نماي دانش آموزي به نكات ذيل عنايت ويژه اي داشته باشند: 1⃣ با توجه بررسي درخواست شركت كنندگان محترم و به تصميم كميته ي فني ليگ، محدوديت در ابعاد و اندازه هاي ربات ها در اين رقابت ها ناديده گرفته شده و باقي موارد، بر طبق قوانين رسمي فدراسيون برگزار خواهد گرديد. 2⃣ استفاده از ماژول قطب نما در اين دوره از رقابت ها، بلامانع خواهد بود.

📣 قابل توجه تیم های شرکت کننده در لیگ المپیک رباتهای چرخدار مسابقات فیراکاپ آزاد ایران 2018

📌 تغییرات جزئی در قوانین این لیگ صورت گرفته است.

✏️ این تغییرات در بند 4.3  و  8.2 قوانین انجام شده است.

🔸طبق این تغییرات:
فاصله سیبل از خط تیراندازی در لیگ U14  به اندازه 60 سانتیمتر و در لیگ U19  به اندازه 100 سانتیمتر میباشد.


📣 قابل توجه متقاضیان شرکت‌ در لیگ‌های دانش آموزی و دانشجویی مسابقات فیراکاپ آزاد ایران 2018:

🔸بنابر تصمیم‌گیری کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا و کمیته برگزاری مسابقات؛ نظر به تعطیلی طولانی مدت مدارس شهرهای بزرگ و درخواست بسیاری از شرکت کنندگان مهلت ثبت نام زودهنگام در این دوره از مسابقات تمدید می‌شود.

🔹 آخرین فرصت ثبت نام زودهنگام جمعه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۶ است.

💢 لازم به ذکر است این تاریخ قطعی بوده و تمدید مجدد تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست.

با آرزوی موفقیت
کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا.
 

 لیست تجهیزات موردنیاز به روز رسانی و توضیحات مربوط به رقابت بخش های سکندری و پرایمری به صفحه ی لیگ ماموریت غیرممکن اضافه شد.

مشاهده صفحه ی لیگ ماموریت غیرممکن

نسخه ي بروز رساني شده ي قوانين ليگ چالش ربات هاي چرخدار  در بخش دانشجويي بر روي سايت مسابقات قرار گرفت.

📣 قابل توجه متقاضیان شرکت‌ در لیگ‌های دانش آموزی و دانشجویی مسابقات فیراکاپ آزاد ایران 2018:

🔸بنابر تصمیم‌گیری کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا و کمیته برگزاری مسابقات؛ نظر به تعطیلی طولانی مدت مدارس شهرهای بزرگ و درخواست بسیاری از شرکت کنندگان مهلت ثبت نام زودهنگام در این دوره از مسابقات تمدید می‌شود.

قابل توجه شركت كنندگان عزيز در ليگ المپيك ربات هاي انسان نماي دانشجويي؛ چالش هاي ذيل به صورت رويداد هاي جداگانه و با معيار امتيازدهي دو برابر در ليگ المپيك ربات هاي انسان نما در بخش دانشجويي برگزار خواهد شد،

1 2 3
آخر بعدی