Skip Navigation Links
جنگنده هوشمند (سبک وزن)
1

 

(ربات هایی که برای بقای خود برروی رینگ مسابقه میجنگند )

 

 

        ربات ها در زمینی دایره ای شکل رقابت میکنند و باید سعی کنند حریف خودرا بدون اسیب رساندن به ان از زمین خارج کنند .

     سعی شده است با ایجاد محدودیت هایی برای تیم ها در ابعاد , توان و ویژگی های دیگر در ربات ها تیمها بتوانند با صرف کمترین هزینه به طراحی و اجرای ربات جنگجوی خود بپردازند و با به چالش کشیدن مهارت های هوشمندسازی ربات خود به رقابتی جذاب بپردازند .

    لیگ در دو بخش سبک وزن (زیر یک کیلوگرم) و سنگین وزن (بین 1 تا 3 کیلوگرم) برگزار خواهد شد . که در هر بخش مقام های اول تا سوم نماینده ایران در مسابقات جهانی خواهند بود .

--------

همچنین به تیم ها پیشنهاد میشود که از الگوهای اماده ربات مثل LEGO و ... استفاده کنند و در غیر اینصورت میتوانند ربات مخصوص خودرا طراجی و اجرا کنند .

 

برای شناخت کامل لیگ کلیک کنید.

 سرپرست لیگ:

حسین نیرومند

 اعضای کمیته فنی:

  احمدعلی ملکوتی 

عمادالدین امیدوار

 پوریا نوری

حسین ملاک

ارتباط با اعضای کمیته فنی:

cliff.hanger.autcup@gmail.com

 لازم است تمام تیمهای شرکت کننده در رقابت ها طبق قوانین مسابقه اقدام به ثبت نام و شرکت در مسابقه نمایند .

تیم ها برای شرکت در رقابتها بایستی طبق مراتب زیر تاییده فنی از کمیته مربوطه لیگ را دریافت نمایند در غیر اینصورت مجوز شرکت در هیچ رقابتی را نخواهند داشت .

1. توجه به تمامی محدودیت های ذکر شده برای بخش های ربات سبک و سنگین وزن در طراحی ها و اجرای ربات ها که در فایل قوانین ذکر شده.

2.اقدام به تهیه گزارش فنی (TDP)  : طبق الگوی نمونه که متعاقبا در سایت قرار خواهد گرفت و ارسال به کمیته فنی در مدت زمان مشخص شده .

در گزارش فنی میبایستی تیم ها ضمن معرفی کامل خود , ربات خودرا به طور کامل توضیح داده تا کمیته فنی توانایی تایید ربات از لحاظ فنی را داشته باشد .

3.اقدام به تهیه فیلم از عملکرد ربات خود:  لازم است تا عملکرد کامل ربات و یا الگوریتم اجرا شده توسط ربات به نمایش گذاشته شود . محدودیت هایی در حجم ویدیوی ارسالی وجود خواهد داشت که متعاقبا اعلام میشود .

لازم است که تیمها فایل مربوط به قوانین را بطور کامل مطالعه کرده تا در فرایند رقابت به مشکل برنخورند.

قوانین لیگ1

برگزار کنندگان

 

حامیان معنوی

 

حامیان اصلی

 Organizers

 

 

Educational Partners

 

Partners