Skip Navigation Links
قوانین و اطلاعیه ها

قوانین لیگ رباتهای ورزشی چرخدار (به روز رسانی در تاریخ 1397/11/17 ) را در این لینک می توانید مشاهده نمایید.

توجه: قوانین ممکن است تا روز مسابقه اصلاحاتی جزئی داشته باشد. جهت اطمینان از آخرین تغییرات همواره به سایت مراجعه نمایید.

توجه: ارائه گزارش فنی برای این لیگ الزامی است.

              *** گزارش فنی در نتیجه نهایی مسابقه ضریب مستقیم خواهد داشت که ضریب آن در قوانین آورده شده است.

              *** به منظور اینکه تیمها وقت داشته باشند تا گزارش خود را به بهترین وجه ارائه دهند، مهلت ارسال گزارش فنی برای این لیگ تا ساعت 16 روز شنبه 11 اسفند 97 در نظر گرفته شده است.

              *** برای نگارش گزارش فنی فایلی آماده شده است که شرکت کنندگان میباید گزارش خود را با این فرمت ارسال کنند. برای دریافت فایل نمونه گزارش فنی از این لینک استفاده کنید.

توجه: برای ثبت نام تیم نیازی به ارسال گزارش فنی و فیلم نیست. برای دریافت تایید فنی، تنها تکمیل اطلاعات مربوط به تیم و افراد شرکت کننده  (به همراه شماره تماس) کافی است.

 

اطلاعیه 1397/10/13: به منظور راحتی شرکت کنندگان عزیز، فایلهای سه بعدی قطعات مربوط به آیتم وزنه برداری بر روی سایت قرار گرفته است. دوستان عزیز با دانلود این فایلها و سفارش پرینت سه بعدی آنها می توانند شرایط  مشابه زمین مسابقه را داشته باشند. برای دانلود این فایلها از این لینکها استفاده کنید. جایگاه اولیه ، جایگاه U14 ، جایگاه U19 .  دقت داشته باشید که از هر فایل دو عدد باید پرینت شود.

 

اطلاعیه 1397/10/19: آخرین به روز رسانی قوانین (با کمی تغییرات نسبت به نسخه قبلی) هم اکنون بارگزاری شده است. لطفا جهت اطلاع از آخرین نسخه قوانین، نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

 

اطلاعیه 1397/11/15: به منظور افزایش کیفیت سطح برگزاری مسابقات، کمیته فنی لیگ اسپرت در نظر دارد کارتهای رنگی موجود در قوانین را در اختیار تیمها قرار دهد. لذا تیمهای متقاضی میباید درخواست خود را از طریق آدرس ایمیل fira.youth@gmail.com مطرح کنند و کمیته برگزاری تلاش می کند تا در کمترین زمان کارتهای رنگی را برای ایشان ارسال کند. توجه داشته باشید که ممکن است با توجه به شرایط پیش بینی نشده، در زمان مسابقه از این کارتها استفاده نشود.

 

اطلاعیه 1397/11/15: به منظور افزایش کیفیت سطح برگزاری مسابقات، فایل کرل (corel draw)  طرح های کاشی ها در دسترس همگان قرار گرفته است. تیم های متقاضی می توانند این فایل را از اینجا دانلود کنند. برای باز کردن این فایل به نرم افزار کرل درا (corel Draw) ورژن 12 به بالا نیاز دارید. توجه داشته باشید که طرح های روز مسابقه ممکن است متفاوت باشد.

 

اطلاعیه 1397/11/17: آخرین به روز رسانی قوانین (با کمی اصلاحات نسبت به نسخه قبلی) هم اکنون بارگزاری شده است. لطفا جهت اطلاع از آخرین نسخه قوانین، نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

 

 


برگزار کنندگان

 

حامیان معنوی

 

حامیان اصلی

 Organizers

 

 

Educational Partners

 

Partners