Skip Navigation Links
قوانین

قوانین لیگ امداد و مدیریت بحران شهری  (به روز رسانی در تاریخ اول مهر 1397) را در این لینک می توانید مشاهده نمایید.

توجه: قوانین ممکن است تا روز مسابقه اصلاحاتی جزئی داشته باشد. جهت اطمینان از آخرین تغییرات همواره به سایت مراجعه نمایید.

توجه: ارائه گزارش فنی برای این لیگ الزامی است.

              *** گزارش فنی در نتیجه نهایی مسابقه ضریب مستقیم خواهد داشت که ضریب آن در قوانین آورده شده است.

              *** به منظور اینکه تیمها وقت داشته باشند تا گزارش خود را به بهترین وجه ارائه دهند، مهلت ارسال گزارش فنی برای این لیگ تا ساعت 16 روز شنبه 11 اسفند 97 در نظر گرفته شده است.

              *** برای نگارش گزارش فنی فایلی آماده شده است که شرکت کنندگان میباید گزارش خود را با این فرمت ارسال کنند. برای دریافت فایل نمونه گزارش فنی از این لینک استفاده کنید.

توجه: برای ثبت نام تیم نیازی به ارسال گزارش فنی و فیلم نیست. برای دریافت تایید فنی، تنها تکمیل اطلاعات مربوط به تیم و افراد شرکت کننده  (به همراه شماره تماس) کافی است.

 

اطلاعیه 97/11/27 : به منظور افزایش سطح علمی همه دانش آموزان عزیز کشورمان و با هماهنگی با تیمهای مقام آور سال گذشته، مقرر شد که گزارشهای فنی تمامی تیمهای لیگ امداد و مدیریت بحران شهری در سایت مسابقات به اشتراک و در دسترس عموم قرار داده شود. بر این اساس به منظور پاس داشت زحمتهای شما عزیزان برای نگارش گزارش فنی، امتیاز قابل توجهی به این گزارش اختصاص داده خواهد شد.

معیار امتیاز دهی و نحوه نگارش گزارش فنی به صورت کامل در فایل زیر توضیح داده شده است. برای دریافت فایل به صورت PDF روی این لینک و برای دریافت فایل به صورت word روی این لینک کلیک کنید.

 

 

 


برگزار کنندگان

 

حامیان معنوی

 

حامیان اصلی

 Organizers

 

 

Educational Partners

 

Partners